Grand Theft Auto World
Zaloguj się albo stwórz konto, aby zacząć korzystać ze strony w 100% możliwości.


PBF osadzony w świecie Grand Theft Auto.
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

GRAND THEFT AUTO WORLD

regulamin
gangi
wzór kp
mapa
partnerstwo
nieobecności
ogłoszenia
→ Prace na forum zostały zatrzymane z powodu braku zainteresowania tematem. Forum pozostaje nieaktywne.

Grand Theft Auto World to świat z połączonymi miastami, w którym nigdy nie miały miejsca wydarzenia z gry. To oznacza, że nigdy nie było tutaj nikogo takiego jak Claude Speed, Tommy Vercetti, CJ, Niko Bellic, Trevor Philips, Michael De Santa, Franklin Clinton i tak dalej. To idealna szansa dla ciebie, aby wzbić się na sam szczyt. Po trupach po celu? Drogą biznesu? Sam zdecyduj! Żyjemy w świecie przestępstw! Możesz tutaj wszystko... oczywiście jeśli potrafisz uciec przed zdesperowanymi gangami i policją. Odnieś sukces i sam zdecyduj w jaki sposób to zrobisz!


Aktualnie jest 2013 rok.


Los Santos: Miasto wypełnione jest trzema gangami, które rywalizują o tereny. Jeśli chciałbyś kiedyś zostać napadnięty, okradziony i zamordowany to jest to miasto idealne dla ciebie. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Od handlu narkotykami i wandalizmu, aż po nielegalne wyścigi na ulicach miasta. Ballasi stają się coraz silniejszym gangiem i jest prawdopodobnie najsilniejszym w całym mieście. Mają wtyki u policji, która przymyka oczy na ich działania. Są w sojuszu z Vagosami, którzy napadają na konwoje przejeżdżające przez Los Santos. Handlują wojskową bronią. Rodziny z Grove Street powoli upadają pod naporem siły Ballasów. Jest ich coraz mniej i mają coraz mniej ulic, ale usilnie bronią swojej siedziby. Powoli przybierają ponownie na sile, aby zrobić głośny comeback.

Las Venturas: Widziałeś kiedyś kasyno? Pewnie tak, ale nigdy nie widziałeś ich w takiej ilości w jednym miejscu. Całe miasto pęka w szwach od kasyn, hoteli i pieniędzy, które owe kasyna produkują. Mafia ciągnie ogromne miliony na ludziach przesiadujących w Las Venturas i nie lubi, kiedy ktoś im przeszkadza. Biją się o swoje biznesy z obecną Yakuzą, która również prowadzi interesy w kasynach. Sytuacja w mieście jest nieco napięta. Poza tym miasto jest bardzo ładne, ulice są bardzo bogate. Mieszkańcy też. Jest to jedyne miasto, w którym hazard jest legalny. Ludzie obstawiają tutaj swoje pieniądze nawet na ulicach.

San Fierro: Miasto słynące z handlu. Co dzień przepływa tędy towar warty kilka milionów. Jeśli nie samochody, to broń albo narkotyki. Miasto to słynie również z ogromnej ilości wypadków spowodowanych nielegalnymi wyścigami po zachodzie słońca. Biznes w tym mieście to głównie przemyt, import i samochody. Nigdzie indziej nie zobaczysz ich w tak dużej ilości. Poza tym jest tutaj ogromny port z magazynami, a niektóre tereny są chronione przez obecną Yakuzę prowadzącą w tych terenach interesy.

Liberty City: W Liberty nastał zimowy okres. Poza śniegiem na ulicach zmieniła się też ilość gwałtów, morderstw i kradzieży w mieście. Wraz z nadejściem zimy większość Lostów opuściła Liberty i pojechała do Los Santos. Tylko nieliczni, pilnujący fortecy gangu zostali, aby chronić swoich interesów przed Mafią Leone i Yakuzą.

Vice City: Miasto Słońca. Rządzi nim Ricardo Diaz. Zyski zdobywa poprzez pranie pieniędzy, sprzedaż narkotyków i zarządzaniem burdelami. Miasto wypełnione jest aktorami, którzy zostają porywani i sprzedawani na czarnym rynku. Ostatnio zaczęła pokazywać się tutaj również Yakuza, która zaczyna wprowadzać swoje interesy do Vice City. Prawdopodobnie miasto twoich marzeń.
fabuła
administracja


Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Informacje

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Regulamin

Regulamin
Jest to dział opisujący zasady i reguły na tym forum. Aby z niego korzystać trzeba zapoznać się z regulaminem.

211
avatarGangi i organiza...
Nie Paź 01, 2017 5:36 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Ogłoszenia

Ogłoszenia
Ważne ogłoszenia, z którymi powinni zapoznać się wszyscy gracze przebywający na forum, aby nic ich nie ominęło. Wszystkie ważne informacje będą zamieszczane tutaj.

00
Brak nowych postów

www.eyefind.info

www.eyefind.info
Odpowiednik wyszukiwarki internetowej. Szukasz jakiegoś ładnego domu na sprzedaż? Albo potrzebujesz szybkiego auta? A może interesuje cię czarny rynek? Tutaj znajdziesz wszystko, co można kupić.

23
avatarKapitały, czyli ...
Wto Paź 03, 2017 7:23 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Akta osobiste

Akta osobiste
Spis kart postaci graczy, wzór na kartę postaci oraz karty zaakceptowane. Byłoby przykro, gdyby jakieś dane stąd wyciekły...

00
Brak nowych postów

Ekwipunek

Ekwipunek
Temat dla graczy, w którym umieszczany jest opis ekwipunku. Tutaj zamieszczamy, co dana postać zdobyła oraz co osiągnęła.

00
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane